Koçlar Otokmotiv Instigram Sayfası Koçlar Otokmotiv Facebook Sayfası Koçlar Otomotiv Web Sitesi Türkçe Dil Seçeneği Koçlar Otomotiv English Web Site

Koçlar Otomotiv

Otomotiv ve Makine sektöründe 1960 lı yıllardan buyana babadan oğula geçmek sureti ile, şirketimizi halen Konya da 2500 metre kare alan içerisindeki fabrikasın da faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız günümüzün teknolojik imkanlarını takip eden ve kullanan, bünyesindeki mühendis ,teknisyen ve tecrübeli çalışan kadroları ile toplam kalite yönetim sistemini benimsemiş, otomotiv sektöründe çeşitli parçaların üretimini yapmaktadır.

Firmamız 1992 yılında Tümosan traktör firmasına OEM tedarikçisi olarak başlamış, ve çelik dövme ,döküm, aliminyum gibi metallerden imal edilen aksam parçaları ve tüm diferansiyel sistem parçalarını üretmeye başlamıştır.

Şirketimizde ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi kullanılmakta olup, kalite politikamız gereği müşterilerimize daha iyi hizmet vermek , teknolojik imkanların kullanımını üretim faaliyetlerine yansıtarak üretimimizi hızlı ve kaliteli bir seviyeye getirmek olacaktır. Tüm ürün ve hizmetlerimizin etkinliği gelişen bir kalite yönetimi, müşteri odaklı anlayış içerisinde, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin ortak katılımı ile verimli ve ekonomik bir biçimde müşteri istek ve kalite standartlarını uygun olarak istenilen teslimat süresinde üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hammaddelerin imalattan parçaların son üretimine ve bunlarla ilişkin bilgilerin kaynaktan tüketileceği noktaya kadar etkin bir şekilde akış depolaması ve kontrol edilmesi sürecinin her düzeydeki yöneticiyi ilgilendirdiğinin bilincindeyiz.